Technik Utrzymania Budynku (Facilities Technician)

Magnice, Lower Silesian Voivodeship, Poland · Facilities

Description

Location Magnice, Wroclaw Poland

The Hut Group:

THE HUT GROUP

Firma THG (The Hut Group) w głównej mierze koncentruje się na zdrowiu, urodzie, prestiżu oraz dobrach konsumpcyjnych dla sportowców.

Firma jest w właścicielem wielu wiodących marek, w tym LookFantastic.com, ESPA,
Illamasqua, Grow Gorgeous, Mamma Mio, Mio Skincare a także MyProtein.com, które jest światową marką odżywek sportowych dostępnych online na świecie.)

THG przygotowuje się do rozpoczęcia pracy w nowym Centrum Logistycznym we Wrocławiu w Polsce gdzie będzie prowadzona dystrybucja, jak i produkcja. Oddział we Wrocławiu zostanie otwarty w trzecim kwartale 2018 r.

THG we Wrocławiu poszukuje osoby na stanowisko Technik Utrzymania Budynku.

Opis stanowiska:

Wsparcie firmy poprzez zapewnienie natychmiastowej, kompleksowej i planowej konserwacji wraz z pracami projektowymi w obiekcie we Wrocławiu.
Raportowanie bezpośrednio do przełożonego Inżyniera i Facilities Manager’a.

Kluczowe obowiązki:
Utrzymanie porządku pomieszczeń, a w razie potrzeby współpraca z kontrahentami i technikami.

Opracowywanie i wdrażanie Planowanych Harmonogramów Konserwacji i konkretnych działań Usług Konserwacyjnych.

Kompleksowa konserwacja i naprawa sprzętu, oraz zapewnienie zakończenia prac w wyznaczonym terminie

Pełne zadania administracyjne związane z planowaniem konserwacji, wdrażaniem i zestawieniami materiałów

Monitorowanie i wdrażanie zasad pracy w zakresie BHP - takich jak zezwolenie na pracę, LOTO oraz praca na wysokości itp.

Nawiązanie współpracy z wyspecjalizowanymi podwykonawcami i inżynierami z innych dziedzin w celu zapewnienia sprawnego funkcjonowania zakładu bez opóźnień dla klienta.

Sumienne wykonywanie obowiązków w sposób proaktywny, aby zachować zgodność z polityką firmy.

Wykonywanie dodatkowych obowiązków, aby wspierać zespół techniczny.

Pełna dyspozycyjność do pracy w nagłych wypadkach lub w przypadku określonych zadań wymagających działania w nadliczbowych godzinach pracy.

Requirements

WYMAGANIA

Kwalifikacje / Doświadczenie:

Doświadczenie i odpowiednie kwalifikacje w zakresie zarządzania obiektami, elektrotechniki, mechaniki, HVAC lub innych dyscyplin technicznych i budowlanych

Dogłębna znajomość wymagań dotyczących utrzymania infrastruktury i porządku

Umiejętności komunikacyjne

Umiejętność podejmowania decyzji w pracy pod presją

Umiejętności obsługi komputera i programów typu: Microsoft Outlook, Excel i Word

Benefits

Oferujemy:

Konkurencyjne wynagrodzenia, plus zniżki pracownicze i benefity.

Szybka możliwość awansu

Doskonalenie swojej wiedzy oraz możliwość rozwoju podczas całej kariery w firmie.

Dynamiczne środowisko pracy, w którym będziesz pracować i uczyć się od najlepszych w branży.